Rok szkolny 2015/2016

Bieg 966- Gniewkowo

REKORD POLSKI !!!

Nie spodziewaliśmy się, że szkolny wyjazd na Bieg 966 da nam tyle radości! Narobiliśmy trochę szumuUśmiechy na twarzach mówią same za siebie! Dołożyliśmy swoją cegiełkę do rekordu Polski! Niesamowita impreza!!!

.

.

IX Bieg Piastowski

W dniu 07.05.2016r. odbył się IX Bieg Piastowski. Przy okazji półmaratonu na trasie Kruszwica - Inowrocław odbyły się również Biegi Młodzieżowe, w których udział wzięli nasi uczniowie. Każdy z młodych biegaczy dał z siebie wszystko i za to należą im się ogromne brawa!

.

XXXI Gminne Biegi Olimpijskie dla dzieci i młodzieży

W dniu dzisiejszym odbyły się Biegi Olimpijskie dla dzieci i młodzieży. Na terenach stadionu przy ul. Parkowej oraz w jego obrębie odbyło się 12 biegów na różnych dystansach, w których udział wzięli uczniowie uczęszczający do szkół na terenie gminy Gniewkowo.

Nasza reprezentacja drużynowo wywalczyła III miejsce.
Na ten sukces zapracowali wszyscy nasi zawodnicy! Indywidualnie uczniowie zajęli bardzo wysokie, punktowane miejsca, a brązowy medal zdobyła Julia Rostkowska z klasy VI.
Dziękujemy za walkę! Cieszymy się z wyników!

Gratulujemy!

.

W dniu 14.04.2016r. na stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków, odbyły się indywidualne biegi przełajowe szkół podstawowych powiatu inowrocławskiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Rostkowska, Oliwier Rostkowski, Wiktor Polak.
I tak w kat. wiekowej:
-
rocznik 2004 chłopcy zajęli:

Oliwier - IX miejsce,
Wiktor - X miejsce.

Natomiast Julia zajęła II miejsce w kat. rocznik 2003.
Baaaardzo się cieszymy szczerze gratulujemy  i ... trenujemy dalej
.

.

Memoriał Jacka Ratajczaka

W dniu 18.09.2015r. w Gniewkowie odbył się Memoriał Jacka Ratajczaka. Z naszej szkoły pojechała liczna grupa zawodników, z których punktowane miejsca, w poszczególnych kategoriach zdobyli: