WOŚP

 

W naszej szadłowickiej szkole już po raz 15 zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku zebraliśmy i przekazaliśmy Fundacji WOŚP 2872,70 i jest to nasz dotychczasowy rekord! Społeczność szkoły jest niezwykle dumna i zadowolona, że mogła być częścią wspaniałej akcji, której celem jest pomoc młodszym i starszym. „Dziel z innymi swój chleb, a lepiej będzie ci smakował”- dzieliliśmy i okazało się, że jest to bardzo przyjemne.
A jak wyglądał 25 Finał w szkole w Szadłowicach? Wolontariusze już od 8.00 rana kwestowali na ulicach wsi. Później o godzinie 11.45 pani Dyrektor Maria Kucharska rozpoczęła całą imprezę w szkole. I zaczęło się! Niemal 100% uczniów wystąpiło przed zebranymi, a warto dodać, że szkolny korytarz pękał w szwach. Było na co popatrzeć. Maluchy z oddziału przedszkolnego zatańczyły taniec na przywitanie, dziewczynki z klas I i II – zaprezentowały się w uroczym tańcu śnieżynek, chłopcy na parkiecie zamienili się w Smerfy z Gargamelem na czele, a cała klasa III była żółciutkimi Minionkami. Starszyzna, czyli uczniowie klas IV-VI, prezentowali piosenki: „Duchy łakomczuchy”, „Papuga gaduła”, „Za mały”, układy taneczne, mini playback show, pokaz walki dobra za złem „StarWars” oraz scenkę kabaretową „Jeden dzień z życia ucznia”. Część artystyczną zakończył samorząd uczniowski piosenką „W Szadłowicach...”
Występy uczniów przeplatane były licznymi aukcjami gadżetów przekazanych przez przyjaciół WOŚP. Można było również zakupić losy oraz pyszne ciasto.
Dyrektor szkoły w Szadłowicach oraz nauczyciele i pracownicy serdecznie dziękują darczyńcom, dzięki którym można było przygotować loterię fantową oraz licytacje, rodzicom za pyszne ciasta i gadżety oraz pomoc w przygotowaniach imprezy, nabywcom licytowanych przedmiotów, występującym małym artystom, wolontariuszom oraz wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację 25 Finału. 
Dziękujemy. Do zobaczenia za rok.

.

 

 

 

.